Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

İcra Hakimiyyəti
Qaynar xətt: (+994 020) 274-05-74, (+994 020) 274-61-55.

Aparatın strukturu

İnzibati ərazi dairələri üzrə nümayəndəliklər

Aparatın strukturu 

Soyadı, adı və atasının adı

Vəzifəsi

iş telefonu

kod

(02027)

RƏHBƏRLİK

Vəliyev İkram Sabir oğlu

Başçının birinci müavini

4-43-35

Vakant

Başçının müavini – Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin  müdiri 

4-60-89

Zeynalova Zivər Oktay qızı

Başçının müavini – İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin müdiri 

4-34-51

Vakant

Sektor müdiri – baş mühasib 

4-43-45

Vakant

Başçının köməkçisi

4-42-45

Ağayev Nicat Maarif oğlu

Böyük məsləhətçi  – yetkinlik yaşına  çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın məsul katibi 

4-20-85

Əzizov Tofiq İlqar oğlu

Aparıcı məsləhətçi – yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın uşaqlarla iş üzrə məsləhətçi psixoloqu

4-20-85

Babazadə Qulu Kərim oğlu

Baş mütəxəssis

4-36-45

İNFORMASİYA TƏMİNATI VƏ TƏHLİL SEKTORU

Musayev Nicat Əsəd oğlu

 Sektor müdiri

4-05-74

Həsənov Həsən Hüseyn oğlu

 Aparıcı məsləhətçi 

4-36-41

ƏRAZİ  İDARƏETMƏ VƏ  YERLİ 

 ÖZÜNÜİDARƏETMƏ  ORQANLARI İLƏ İŞ ŞÖBƏSİ:

Cəbrayılov Yusif Novruz oğlu

Şöbə müdiri

4-23-05

Sadıqov Azər Vaqif oğlu

Baş məsləhətçi

4-10-40

Babayeva Zülfiyyə Məhəmməd qızı

Baş məsləhətçi

4-16-04

Əhmədov Azad Eyvaz oğlu

Böyük məsləhətçi

4-16-04

HÜQUQ ŞÖBƏSİ

Xəlilov Samir Çingiz oğlu

Şöbə müdiri

4-15-85

Mirzəyev Vüsal Əminağa oğlu

Məsləhətçi

4-16-04

İCTİMAİ-SİYASİ VƏ HUMANİTAR MƏSƏLƏLƏR ŞÖBƏSİ

Zöhrabov Vüsal Əli oğlu

Şöbə müdirinin müavini-dini qurumlarla işin təşkilatçısı

4-17-06

Əsgərov Nicat Əlihüseyn oğlu

Baş məsləhətçi 

4-19-11

İsmayılov Qaraş Piralı oğlu

Baş məsləhətçi 

4-35-41

Hacıyeva Aynur Mobil qızı

Baş məsləhətçi 

4-17-06

SOSİAL – İQTİSADİ İNKİŞAFIN TƏHLİLİ VƏ   PROQNOZLAŞDIRILMASI ŞÖBƏSİ

Məlikov Mahir Emin oğlu

Şöbə müdirinin müavini

4-20-85

Rəhimov Ağarəhim Əlisa oğlu

Baş məsləhətçi 

4-16-04

Hüseynov İsmayıl Ağaməhəmməd oğlu

Baş məsləhətçi 

4-16-04

Məmmədov Məhəmməd Məmməd oğlu

Baş məsləhətçi  

4-10-40

Mövlamava Yaqut Əflatun qızı 

Aparıcı məsləhətçi 

4-16-04

VƏTƏN MÜHARİBƏSİ İŞTİRAKÇILARI VƏ ŞƏHİD AİLƏLƏRİ İLƏ İŞİN TƏŞKİLİ ŞÖBƏSİ

Süleymanov Hikmət Qədir oğlu

Şöbə müdiri

4-36-41

Yaqubov Cavidan Şahin oğlu

Böyük məsləhətçi

4-36-41

MEMARLIQ VƏ TİKİNTİ ŞÖBƏSİ

Vakant

Şöbə müdiri-baş memar

4-17-08

Qasımov Kamil Həsən oğlu

Böyük məsləhətçi (mühəndis) 

4-35-41

Süleymanov Şamxal Əhməd oğlu

Aparıcı məsləhətçi (mühəndis) 

4-35-41

SƏNƏDLƏRLƏ VƏ VƏTƏNDAŞLARIN MÜRACİƏTLƏRİ İLƏ İŞ ŞÖBƏSİ

Xəlilov Kamil Sahib oğlu

Şöbə müdiri

4-61-55

Qasımov Seymur Sədulla oğlu

Məsləhətçi (kadrlar üzrə işin aparıcısı) 

4-36-41

Eminov Tural Mehman oğlu

Məsləhətçi 

4-35-41

Nağıyev Orxan Mirzə oğlu

Məsləhətçi 

4-35-41

 

 

İnzibati ərazi dairələri üzrə nümayəndəliklər

S/S

Göyçay şəhər və kənd inzibati ərazi dairələri üzrə nümayəndəliklərin adı

Nümayəndənin soyadı, adı,

atasının adı

Əlaqə telefonu

Mobil

1

Göyçay şəhər

Vakant

4-33-19

 

2

Alxasava

İsmayılov Xaliq Bahadur oğlu

74-2-41

050-357-86-79

3

Alpout

Cəfərov Aqşin Vaqif oğlu

70-2-33

070-924-79-82

4

Aşağı Qaraməryəm

Xəlilova Rəhilə Baxış qızı

-

050-518-36-80

5

Bəydövül

Hacıyev Abdulhəmid Soltanəli oğlu

-

051-901-69-67

6

Bığır

Qurbanov Elgünəş Ağabala oğlu 

93-2-37

050-539-90-79

7

Cəyirli

Abbasov Vüsal Rasim oğlu

66-5-71

050-228-28-51

8

Çaxırlı

Zəkəryəyev Oqtay Ənvər oğlu

65-2-20

051-844-09-24

9

Çərəkə

Adıgözəlov Tehran Rizvan oğlu 

91-3-82

050-769-35-44

10

İnçə

Cəbrayılov Seyfəddin İsrəfil oğlu

94-2-36

050-759-19-41

11

İkinci Ərəbcəbirli

Həşimov Nazim Babaqəyyum oğlu

6-93-17

050-430-62-61

12

Yalman

Bədəlov Vüsal Mahir oğlu

-

070-235-10-21

13

Yeniarx

Məmmədov Əhməd Elxan oğlu

92-2-36

050-596-54-45

14

Kürdşaban

Beydullayev Pərviz Siyasət oğlu

-

051-518-09-54

15

Qarabaqqal

Mahmudov Nicat Arzu oğlu

63-3-81

050-627-60-85

16

Qaraməryəm

Abuzərov Mürvət Saabəli oğlu

77-1-35

050-551-49-57

17

Qaraman

Bəkirov Vüqar Könül oğlu

-

050-489-22-32

18

Qızılağac

Mikayılov Rövşən Alı oğlu

6-82-44

050-364-98-03

19

Ləkçılpaq

Əliyev Aydın Murad oğlu

96-2-90

070-368-69-35

20

Məlikkənd

Vakant

78-2-00

 

21

Mallı-Şıxlı

Umarov Kamil Əlirza oğlu 

90-3-42

050-891-66-84

22

Mırtı

Məmmədov Namizəd Şərif oğlu

98-3-69

050-481-35-63

23

Müskürlü

Əliyeva Mahizər Yediyar qızı

72-2-49

050-564-52-42

24

Potu

Vəliyev Nizami Ağaəli oğlu

6-70-03

050-383-50-93

25

Şəhadət

Seyidov Kərim Ağaisa oğlu

6-92-17

050-598-20-40

26

Şəkər

Əliyev Babək Natiq oğlu

75-2-43

050-961-11-01

 

 

 

Keçidlər